Langai yra svarbi kiekvieno statinio architektūros ir konstrukcijos dalis. Jie turi būti ne tik gražūs, bet ir šilti, sandarūs, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Todėl lango konstrukcijos dalys ne tik turi būti kokybiškos, bet ir tinkamai sujungtos bei suderintos tarpusavyje.

„Pietų Megrame“ plastikiniai langai pagaminti iš GEALAN S 8000 6 kamerų, 74 mm pločio profilio, įstiklinti 2-jų ar net 3-jų stilklų stiklo paketais pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Šilti, gražūs ir patvarūs „Pietų Megrame“ langai tarnaus Jums ilgus metus.

 

PRIVALUMAI

Skersinio V tipo įvirinimas

Skersinio V tipo įvirinimas užtikrina lango stabilumą bei tvirtumą, o taip pat padidina sandarumą tarp skersinio ir rėmo sujungimo.

Veriamos tarpinės

Tarpinės užtikrina lango sandarumą. Laikui bėgant jos susidėvi ir langas praranda sandarumą. Veriamos tarpinės labai lengvai ir paprastai pakeičiamos.

Spalvotas profilis

Spalvoti langai ir durys gaminami iš spalvotų GEALAN ACRYL COLOR arba laminuotų medienos raštus imituojančia plėvele profilių. Armavimui naudojami 2 mm storio cinkuoto plieno profiliai, kurie saugo langą nuo temperatūros svyravimo sukeltų deformacijų.

Hoppe Atlanta Secustik rankena

Hoppe Atlanta Secustic langų rankenoje įmontuota apsauga nuo prasukimo iš lauko pusės. Tai didina lango saugumą.

G-U UNI-JET apkaustai

G-U „UNI-JET“ atidaromieji-atverčiamieji apkaustai ir plienu dengtos uždarymo ir atvertimo plokštelės užtikrina lango saugumą pačioje pažeidžiamiausioje vietoje – varčios apatinėje dalyje.

Balkono durų slenksčio apsauga

Ant balkono durų slenksčio tvirtinamas aliuminio dangtelis saugo tarpinę ir slenksčio profilį nuo susidėvėjimo.

Balkono durų gaudyklė ir rankenėlė

Balkono durų gaudyklė leidžia labai patikimai prilaikyti durų varčią išėjus į balkoną. Durys lengvai atidaromos ir uždaromos rankenėle pritvirtinta iš lauko pusės.

Stiklajuosčių formų gausa, didelis profilio spalvos pasirinkimas leis įgyvendinti net pačius įmantriausius architektūros ir dizaino projektus. Siūloma stiklajuosčių formų gausa - nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos - suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

 

end faq