Įėjimo į namą durys – tai tarsi iškaba, charakterizuojanti jus ir informuojanti praeivius apie tai, koks šeimininkas už jų gyvena. Durys turi būti saugios, tvirtos, šiltos, sandarios ir, be jokios abejonės, gražios, nepakartojamai originalios, ir tik Jūsų tokios vienintelės.

Svarbiausias funkcinis reikalavimas lauko durims yra jų tvirtumas ir saugumas. Šiuo metu esame linkę viską rakinti – ir kuo daugiau užraktų, tuo patikimiau. Durys į butus ir namus tapo tarsi vartai į tvirtovę. Stiklo dekoro elementai minimizavosi arba visai išnyko. Šiuolaikinės modernios technologijos, signalizacijos ir stebėjimo sistemos suteikė galimybę vėl sugrįžti prie įstiklintų, grakštesnių formų, lengvesnės išvaizdos įėjimo durų variantų.

Šiek tiek kitokie reikalavimai buto ar namo vidaus durims. Vidaus durų funkcija siauresnė. Jos tiesiog atskiria vieną erdvę nuo kitos. Didžioji dauguma žmonių nori turėti tradiciškai išplanuotą namą su miegamaisiais, svetaine, valgomuoju, virtuve, vonios patalpa ir tualetu. Visas tas patalpas norima atskirti aklinomis, masyviomis, o kartais netgi lengvai rakinamomis durimis. Svetainės ir holo durims galima panaudoti ir šiek tiek stiklo. Durims stiklinti naudojamas spalvotas, raštuotas stiklas.

Vidaus durų pagrindiniai kompoziciniai derintini su aplinka elementai: durų medžiaga, durų forma, durų varstymo tipas, apvadai ir jų profilis, rankena ir užraktas bei įvairūs dekoro elementai.

 

S 8000

Gražios lauko durys yra svarbi architektūrinio stiliaus išraiška. Durys suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių, tuo pačiu jos turi būti ir tvirtos, ir saugios, ir atsparios aplinkos poveikiui.

Siūlome rinktis GEALAN S 8000 profilių sistemos lauko duris. GEALAN S 8000 lauko durų profilių sistema sukonstruota taip, kad įmanoma panaudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm pločio profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros standumą net 30 procentų. Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. Slenksčio užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą. Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą yra naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris. Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, taip pat įvairius durų varčios užpildus. Jos gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų.

Durų varčios gaminamos ne tik iš baltų, bet ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių, o taip pat ir iš profilių, padengtų dekoratyvine medieną imituojančia bei spalvota plėvele su medžio rievių faktūra.

20 mm aukščio durų slenkstis atitinka šiuolaikinę beslenksčio, pritaikyto neįgaliesiems būsto statybų koncepciją. Kombinuotas, iš kelių skirtingų medžiagų pagamintas, slenkstis - GEALAN slenksčių iš aliuminio, aliuminio su šilumą izoliuojančia tarpine, patvaraus stiklo pluošto su aukštu šilumos laidumo varžos rodikliu bendros sistemos baigiamasis akcentas. Jis patikimai saugo apatinę durų dalį nuo šilumos praradimo ir taip užtikrina puikius šilumos laidumo rodiklius.

 

Privalumai

  • Plati profilio armatūra staktoje ir varčioje
  • Didelis patvarumas ir stabilumas
  • Puiki šilumos ir garso izoliacija
  • Siaura profilio matoma dalis
  • Pasirinkimo įvairovė
  • Patikima apsauga nuo įsilaužimo

 

end faq