Trigubo sandarinimo sistema S 9000

„Pietų Megrame” plastikiniai langai pagaminti iš naujausios GEALAN S 9000 sistemos profilių. Naujoji kombinuota GEALAN profilių sistema S 9000 apjungia vidurinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. 82,5 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės. S 9000 langus galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais. Naujoji GEALAN S 9000 profilių sistemoje galima pritailyti inovatyvias STV (stiklo paketo klijavimo visu perimetru) ir IKD (vidinės profilios kameros užpildymas šilumą izoliuojančiomis putomis) techno;ogijas. O tai dar gerina langų šilumines chrakteristikas. Todėl iš GEALAN S 9000 sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus ir gali būti montuojami pasyviuosiuose namuose.

Modernūs, šilti, gražūs ir patvarūs „Pietų Megrame” S 9000 langai nepriekaištingai tarnaus Jums ilgus metus.

 

 

PRIVALUMAI

Trigubas sandarinimas

S 9000 langai gaminami iš trigubo sandarinimo sistemos profilių. 3 sandarinimo tarpinės užtikrina labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

Skersinio V tipo įvirinimas

Skersinio V tipo įvirinimas užtikrina lango stabilumą bei tvirtumą, o taip pat padidina sandarumą tarp skersinio ir rėmo sujungimo.

Veriamos tarpinės

Tarpinės užtikrina lango sandarumą. Laikui bėgant jos susi-dėvi ir langas praranda sandarumą. Veriamos tarpinės labai lengvai ir paprastai pakeičiamos.

Spalvotas profilis

Spalvoti langai ir durys gaminami iš spalvotų GEALAN ACRYL COLOR arba laminuotų medienos raštus imituojančia plėvele profilių. Armavimui naudojami 2 mm storio cinkuoto plieno profiliai, kurie saugo langą nuo temperatūros svyravimo sukeltų deformacijų.

Hoppe Atlanta Secustik rankena

Hoppe Atlanta Secustic langų rankenoje įmontuota apsauga nuo prasukimo iš lauko pusės. Tai didina lango saugumą.

G-U UNI-JET apkaustai

G-U „UNI-JET“ atidaromieji-atverčiamieji apkaustai ir plienu dengtos uždarymo ir atvertimo plokštelės užtikrina lango saugumą pačioje pažeidžiamiausioje vietoje – varčios apa-tinėje dalyje.

Balkono durų slenksčio apsauga

Ant balkono durų slenksčio tvirtinamas aliuminio dangtelis saugo tarpinę ir slenksčio profilį nuo susidėvėjimo.

Balkono durų gaudyklė ir rankenėlė

Balkono durų gaudyklė leidžia labai patikimai prilaikyti durų varčią išėjus į balkoną. Durys lengvai atidaromos ir uždaromos rankenėle pritvirtinta iš lauko pusės.

 

end faq