„Pietų Megrame" fasadų, žiemos sodų, uždarų terasų, vidinių pertvarų, langų ir durų konstrukcijas gamina iš ALUPROF aliuminio profilių. Langų, durų ir fasadų konstrukcijos iš aliuminio yra ilgaamžės, atsparios atmosferos poveikiui. Didelis aliuminio konstrukcijos privalumas - lengvas svoris ir nesudėtinga priežiūra. Profiliai iš aliuminio nesideformuoja, o tai tikrai svarbu dažnai varstomo lango ilgaamžiškumui. Nors aliuminio rėmai yra pralaidesni šilumai, nei mediniai ar plastikiniai ir todėl ilgą laiką buvo populiaresni šilto klimato zonose, šiandien jau vis dažniau pasirenkami ir pas mus. Tuo labiau, kad buvo surastas sprendimas padedantis pašalinti šį nepageidautiną aliuminio konstrukcijos trūkumą, labai mažą atsparumą šilumos pralaidumui. Šiandien jau turime šiltus aliuminio profilius su termotiltu.

Neapsaugotas aliuminis oksiduojasi, tad profiliai dengiami apsaugine danga, t.y. anoduojami arba dažomi. Gamintojai garantuoja, kad spalva 10 metų visiškai nenubluks ir atrodys lyg nauja. Didelis aliuminio profilių privalumas - labai didelis spalvų pasirinkimas. Galima rinktis beveik 200 įvairiausių atspalvių turinčios spalvų paletės. Aliuminio profiliai iš išorės ir vidaus gali būti dažomi skirtingomis spalvomis, o tai leidžia lengvai pritaikyti langų ar durų spalvas prie Jūsų interjero.

Ekologiniu požiūriu aliuminis, kaip ir plastikas, yra 100% perdirbama medžiaga: jis superkamas kaip spalvotas metalas. Aliuminių langų eksploatacija labai paprasta - juos tereikia laikas nuo laiko nuplauti. Toks langas jums tarnaus tol, kol nenusibos.

 

 

Aliumininių langų ir durų sistema MB-45

Šią sistemą galima naudoti gaminant vidinius architektūrinius elementus: įvairių tipų pertvaras, langus, duris, stumdomąsias bei automatines durys, tambūrus, vitražus, vitrinass, kasos kabinas, erdvines konstrukcijas ir kita. Ji sudaro pagrindą specialios paskirties sistemoms - dūmams nepralaidžioms pertvaromss, durims MB-45D ir grioveliuose montuojamos durims MB-45S. Taip pat leidžia gaminti duris ir išorinius stiklus, kurių profiliams nereikia termoizoliacijos.

MB-45 sistemos standartinėje komplektacijoje yra optimalios formos profiliai ir priedai. Leidžia gaminti lengvas, patvarias ir funkcionalias konstrukcijas. Šios sistemos pagrindu taip pat galima gaminti dūmams atsparias duris, kurios priklauso Sm, Sa klasei pagal standartą PN-EN 13502-2:2008.

Daugiau informacijos rasite atsisiuntę bukletą »

 

Aliumininių langų ir durų sistema MB-70

Ši aliumininių profilių sistema naudojama tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia geresnės šilumos ir garso izoliacijos: įvairių tipų languose, duryse, tambūruose, vitrinose, erdvinėse konstrukcijose ir kt. Sistema taip pat gali būti ir su padidinta šilumos izoliacija, kai profiliuočiuose ir erdvėje po stiklu įrengti papildomi šilumą izoliuojantys užpildai. Sistema MB-70 leidžia gaminti nuo įsilaužimo apsaugotas ne aukštesnės kaip RC4 klasės langų ir durų sistemas, dūmų šalinimo langus. Ji gali būti naudojama ir gaminant įvairių tipų langus, pavyzdžiui, langus su paslėpta varčia MB-70US / MB-70US HI, MB-70SG ir MB-70 Industrial langus senoviniams pastatams. Sistema taip pat leidžia sukurti „šilto šalto“ fasado konstrukciją MB-70CW / MB-70CW HI.

Ši sistema gali būti naudojama langų, durų, fasadų konstrukcijoms ir energiją taupančiuose pastatuose.

Daugiau informacijos rasite atsisiuntę bukletą »

 

Pakeliamų-slankiojančių aliumininių durų sistema MB-77HS

Pakeliamos-slankiojančios durys yra puikus sprendimas, norint sujungti kambarius arba žiemos sodus su išorine aplinka. Jos užtikrina patogų išėjimą į balkoną, terasą arba sodą, o atviroje padėtyje neužima vietos patalpos viduje, o tai padidina jų naudojimo komfortą. Sistema MB-77HS priklauso aukščiausios kokybės produktams ir atitinka visus šiai produktų grupei keliamus reikalavimus. Priklausomai nuo šilumos izoliacijos, galimi du konstrukcijos variantai: ST ir HI. Profiliuočių konstrukcija leidžia gaminti išskirtines, padidintų gabaritų duris, įstiklintas vienos arba dviejų kamerų stiklo paketu, o naudojamos medžiagos ir techniniai sprendimai užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją. Dėl savo išskirtinių savybių, sistema puikiai tinka tiek individualiems namams, tiek prabangiems apartamentams ir viešbučiams.

Daugiau informacijos rasite atsisiuntę bukletą »

Aliumininių langų ir durų sistema MB-SR50, MB-SR HI

Stulpelio-skersinio sienos sistema su padidinta šilumos izoliacija naudojant PE izoliatorių, kuris pasižymi žemu šilumos laidumo koeficientu lambda ir puikiomis izoliavimo savybėmis. Sistemos MB-SR50 HI pagrindu gaminamos išorinės ir vidinės pastato konstrukcijos, tarp jų įvairios lengvų konstrukcijų pertvaros, didelės įstiklintos plokštumos, taip pat ir erdvinės struktūros, pavyzdžiui: žiemos sodai, tambūrai, verandos, mansardos, švieslangiai, apsauginiai stogeliai ir kt. Leidžia kurti įvairius apdailos variantus: vertikalios ir horizontalios linijos efektą (MB-SR50 PL), taip pat pusiau struktūrinį variantą (MB-SR50 EFEKT). Ja taip pat galima padengti medines ar plienines konstrukcijas (MB-SR50 A). Galimas priešgaisrinis fasado variantas (MB-SR50 EI).

Daugiau informacijos rasite atsisiuntę bukletą »

 

 

end faq