Verta žinoti

VERTA ŽINOTI

MATAVIMĄ, MONTAVIMĄ IR APDAILĄ PATIKĖKITE PROFESIONALAMS

Sumontuotas PVC langas iki apdailos darbų

Investuodami į aukštos kokybės, puikias šilumos ir garso izoliacijos savybes turinčius „Pietų Megrame“ gaminius, tikitės ilgalaikės naudos. Tačiau ne vien tik gaminio charakteristikos nulemia jo puikios tarnystės Jums lūkesčių išsipildymą. Blogai išmatuotos būsimų langų angos, netinkamas konstrukcijų montavimas ir netgi angokraščių apdaila, gali virsti papildomomis išlaidomis ir kokybiškas gaminys neatliks savo funkcijų. Taigi siūlome visą įsigijimo procesą nuo matavimo, projektavimo iki montavimo patikėti langų ir durų gamybos profesionalams.

Matavimas

Profesionalus angokraščio matavimas

Langų ir durų konstrukcija turi atitikti visus techninius šioms statinio dalims keliamus reikalavimus. Angų matavimas yra pirmoji ir be galo svarbi darbo dalis, todėl reikalauja statybinių ir techninių žinių. Atlikdami šį darbą patys rizikuojate padaryti klaidų, ko pasekmėje gali kilti didelių problemų montuojant. Įsivaizduokite, kad Jūs pamatuojate angas taip, kaip suprantate, mes pagaminame langus ir pasirodo, kad jie yra per maži. Tokiu atveju reikės sunaudoti daug daugiau montavimo medžiagų, be to gali nukentėti langų ar durų konstrukcijos šilumos izoliacija ir statikos rodikliai. O jeigu pagaminti langai bus per dideli, tai reikės dar ir padidinti jiems skirtas angas, padidės ir angokraščių apdailos darbų apimtis. Labai svarbu teisingai įvertinti ir varstomų dalių statikos apkrovų parametrus, nes priešingu atveju greičiau nusidėvės varstymo mechanizmai, o tai ne tik papildomi rūpesčiai, bet ir papildomos išlaidos.

Rekomenduojame pasikviesti mūsų specialistą, kuris pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius ne tik profesionaliai parinks geriausiai rėmams ir varčioms tinkančią profilių sistemą, Jūsų poreikius atitinkantį stiklo paketą, pasiūlys konstrukcijų varstymo būdus, bet ir teisingai pamatuos.

Išmatavę ir parinkę geriausią techninį langų ir durų konstrukcijos sprendimą paruošime Jums pasiūlymo projektą.

Montavimas

PVC lango montavimas

Aukščiausios kokybės langai ir durys neatliks pilnai savo funkcijų, jeigu bus blogai sumontuoti. Montavimo darbai turi būti atlikti taip, kad užtikrintų visišką pastato jungčių izoliaciją. Labai svarbu, kad tarpo tarp lango ar durų konstrukcijos užsandarinimas būtų atliktas profesionaliai, atsižvelgiant tiek į pačios konstrukcijos, tiek į pastato ypatumus.

Teisingas langų ir durų montavimas turi labai didelę įtaką viso pastato energiniam efektyvumui. Turi būti naudojamos kokybiškos ir kiekvienam atskiram atvejui pritaikytos medžiagos. Dėl blogai atliktų montavimo darbų, ar nekokybiškų montavimo procese panaudotų medžiagų sumažėja šiluminė varža lango rėmo ir sienos sujungime, atsiranda šilumos nuotėkis, padidėja drėgmė, aplink langus ir duris atsiranda pelėsių ar sienos irimo požymių. Problemos dėl netinkamai pasirinktų langų montavimo medžiagų dažnai priveda prie labai nemalonių pasekmių.

Tarpai tarp angokraščio ir langų ar durų konstrukcijų yra užpildomi specialiai tam tinkamomis montažinėmis putomis, kurių šilumos laidumo koeficientas − ne mažesnis nei 0,03 W/m²K. Jos plečiasi ne daugiau numatyto storio. Langams ir lauko durims skirtos poliuretano putos vandens garus išleidžia į išorę. Jos turi būti apsaugotos nuo saulės spindulių ir vandens. Išorinė putų apsauga turi būti pralaidi vandens garams, bet nepralaidi vandeniui. Išpūtus putas, jos plečiasi, stingsta, o vėliau šiek tiek susitraukia. Jeigu prieš purškiant putas nebuvo gerai paruoštas paviršius, putos nuo angokraščio tiesiog atplyš.

PVC lango montavimas

Labai svarbu yra išvengti drėgmės perdavimo iš vidaus į montažinę siūlę. Tam yra naudojamos specialios garo difuzinės juostos, kurios užtikrina, kad į putas nepatektų garų iš patalpos. Todėl rekomenduojame vidinėje lango pusėje naudoti garams nepralaidžią garo izoliacinę butilo ar aliuminio juostas, arba specialiai tam skirtus hermetikus. Glaistant ar tinkuojant vidinius angokraščius siūlome naudoti vidaus garo izoliacinę juostą. Jeigu angokraščiai bus dengiami gipso kartono plokštėmis ar plastikinėmis dailylentėmis, galima naudoti aliuminio juostą, kurios viena pusė padengta lipnia butilo kaučiuko juostele.

Montuojant langų ir durų konstrukcijas būtina užtikrinti, kad į montažinė siūlė būtų patikimai apsaugota iš abiejų pusių: iš vidaus nuo drėgmės ir garų, o iš išorės nuo lietaus, saulės spindulių ir temperatūros pokyčių. Atitinkamai turi būti paruošta apatinė langų ir durų dalis.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad langų montavimas nėra sudėtingas darbas, bet siūlome nerizikuoti ir langų bei durų montavimo bei angokraščių apdailos darbus patikėti „Pietų Megrame“ profesionalams!

Apdaila

Angokraščio apdaila po montavimo

Profesionalūs ir didelę patirtį turintys UAB „Pietų Megrame“ meistrai atlieka langų ir durų konstrukcijų angokraščių apdailos darbus. Sumontavus langų ar durų konstrukcijas yra būtina atlikti angokraščių apdailą. Ir tai svarbu ne tik estetiniu požiūriu. Blogai sutvarkyti sienų ir langų ar durų konstrukcijų sujungimai mažina sandarumą, blogėja tiek montavimo putų, tiek ir kitų panaudotų montavimo darbams medžiagų šilumos izoliacijos savybės. Gali pradėti drėkti ir pelyti ne tik angokraščiai bet ir šalia esančios sienų dalys. Be to apdailos darbus reikia atlikti ne tik kokybiškai, bet ir laiku.

Pirminė, arba taip vadinama dalinė angokraščių apdaila atliekama ne anksčiau, kaip dieną po montavimo, kai sandarinimo putos jau būna pilnai išsiplėtusios ir sukietėjusios. Naujai sumontuotų konstrukcijų angokraščiai gali būti apklijuojami plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu kraštu. Plastikinė juosta yra patvari ir ilgaamžė uždengimo priemonė. Tinkama naudoti tiek viduje, tiek ir iš lauko pusės. Dalinės apdailos gali ir užtekti, jeigu keičiant langus angokraščiai buvo nelabai pažeisti. Dalinė apdaila plastikinėmis apdailos juostelėmis užtikrina montavimo putų apsaugą nuo tiesioginio lietaus, nuo neigiamo saulės spindulių ir atmosferos poveikio.

Norint pasiekti, kad naujai sumontuotų langų ir durų konstrukcijos montavimo-sandarinimo siūlė liktų pakankamai sandari ir išsaugotų pradines šilumos izoliacijos savybes, reikia atlikti ir pilną statybinę angokraščių apdailą, visiškai uždengiant ir apsaugant montavimo putas nuo išorinio atmosferos poveikio. Šiuos darbus galima pradėti tik pilnai išsiplėtus ir sukietėjus montažinėms putoms.

„Pietų Megrame“ specialistai patars, kokį pilnos angokraščių apdailos būdą tinkavimą Jums reikėtų pasirinkti. Tai priklauso ir nuo sienos konstrukcijos, ir nuo angų tipo.

Mūsų specialistai atliks ir angokraščių dekoravimo darbus: tinkavimą, gruntavimą, dažymą ar tapetavimą.

Patikėkite šiuos atsakingus darbus gamintojos „Pietų Megrame“ profesionalams ir džiaukitės gyvenimu savo jaukiuose namuose.

 

KAIP TEISINGAI PASIRINKTI LANGUS IR DURIS

PVC langai šiuolaikiniame name

Anksčiau renkantis langus sprendimas būdavo paprastas – mediniai arba plastikiniai. Šiandien individualių, daugiabučių namų ir komercinės paskirties pastatų statytojai jau ieško ir energiškai efektyvių, saugių ir, be abejo, modernaus dizaino sprendimų įvairioms statinio dalims, tarp jų ir langams.

Į kokius kriterijus pirmiausia reikia atkreipti dėmesį, norint įsitikinti, kad gaminys bus ilgaamžis?

Pagrindiniai kriterijai, kuriuos reikia įvertinti renkantis gaminius: patikimas ir žinomas gamintojas, tinkama energinio efektyvumo klasė, langų dydžio ir formos pritaikymo prie bendros pastato konstrukcijos galimybės.

Kodėl svarbu pasirinkti žinomą langų rinkos dalyvį? Gerai žinomos, didelę patirtį šiame versle ir gerų atsiliepimų sulaukiančios įmonės daug dėmesio skiria kokybei, patikimumui ir reputacijai. Geram rezultatui pasiekti yra svarbios visos langų sudedamosios dalys. Todėl reikia įvertinti, kokius rėmų ir varčių profilius, kokius stiklo paketus ir kokius apkaustus langams naudoja Jūsų pasirinktas langų gamintojas. Žinomi gamintojai daug investuoja į savo produkcijos kūrimą, gamybą ir inovacijas. Jų produktai yra kruopščiai tikrinami ir išbandomi, todėl yra pajėgūs pagaminti kokybiškus, saugius ir patikimus langus bei juos tinkamai sumontuoti. Toks gamintojas saugo savo vardą ir, iškilus problemų, visada jas stengsis išspręsti.

Plastikiniai atnaujinto namo langai

Renkantis gaminio energinio efektyvumo klasę, svarbu išskirti, kokiam namui, butui, naujai statomam ar renovuojamam – reikia langų. Jeigu gyvenate daugiabučiame name, tai jo langų energinis efektyvumas tikrai neturi būti toks aukštas, kaip nuosavo namo.

Bet kuriuo atveju svarbu atidžiai ištyrinėti pagrindinių lango dalių – stiklo paketo, lango rėmo profilio sandarą ir technines charakteristikas. Stiklo paketas yra labai svarbus elementas, nuo kurio priklauso lango šviesos, šilumos ir garso laidumas. Kuo šiltesnis pasirinktas stiklo paketas, tuo mažesni šilumos nuostoliai.

Šiuo metu yra labai populiarios daug stiklo turinčio ir didelės langų ir durų konstrukcijos. Jos patiria dideles apkrovas, todėl reikėtų labai atsakingai įvertinti jų statikos rodiklius.

Jau daugiau nei ketvirtį amžiaus Lietuvos langų rinkoje veikiančios langų ir durų gamintojos „Pietų Megrame“ specialistai tikrai padės Jums tinkamai pasirinkti, pagamins ir sumontuos būtent Jūsų idėjas ir lūkesčius atitinkančius, kokybiškus, gražius ir ilgai tarnausiančius gaminius.

 

PLASTIKINIŲ LANGŲ FORMA – IŠSKIRTINUMO ŽENKLAS

Plastikinių langų formų įvairovė

Langai yra pastatų stiliaus dominantė ir išskirtinis ženklas. Jie architektūroje turi ypatingą daugiafunkcę reikšmę. Be permatomos skaidrios atitvaros funkcijos langų konstrukcijos turi dar ir kitų praktinių bei estetinių funkcijų. Jų, kaip architektūros stiliaus elementų, estetinės išraiškos pavyzdžių galima rasti kone kiekviename pastate.

Pastato architektūrą papildančiomis priemonėmis gali tapti ne tik langų rėmų spalvos, sudalinimas, pasvirimo kampas, bet ir forma. Nors šiuolaikinės architektūros bruožas – minimalizmas, griežtos kampuotos formos, bet būtent Jūsų idėjai įgyvendinti reikia netradicinių apvalių, trikampių, arkinių langų. Galvojate, kad iš plastikinių rėmų to pagaminti neįmanoma. Tai Jūs klystate. „Pietų Megrame“ yra pagaminusi daug tikrai įmantrių formų langų ir durų. Tai tikrai įrodėme savo darbais.

Turite išskirtinę idėją ir abejojate, kad ją galima įgyvendinti, kreipkitės, kartu mes tai padarysime!

 

SPALVOTŲ LANGŲ TENDENCIJOS IR IŠSKIRTINĖS GALIMYBĖS

Langai iš spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių

Kurį laiką Lietuvoje dominavo tradiciniai balti plastikinių langų ir durų rėmai. Šiandien vyrauja jau spalvoti. Harmoningas spalvų, formų ir medžiagų derinys kuria estetinį pastato vaizdą. Spalvoti rėmai yra ryškus fasado akcentas ir suteikia pastatui išskirtinumo.

Langų rėmų spalva gali optiškai padidinti langą ir sumažinti sudalinimo optinį poveikį. Ypač tamsi spalva, nes ji dienos metu labiausiai panaši į stiklų spalvą. Balta, šviesi spalva aiškiai atsiskiria nuo stiklo spalvos, todėl šviesūs rėmai kaip tik išryškina lango sudalinimo raštą ir optiškai jis atrodo mažesnis. Todėl langų spalva parenkama taip, kad sukurtų norimą vaizdą.

Šiuo metu madingos tamsios langų spalvos, kurios ne tik atrodo prabangiai, bet ir atspindi šiuolaikines, minimalistinės architektūros stiliaus tendencijas. Tačiau baiminamasi, kad tamsios spalvos rėmai labiau įkais, dėl ko gali deformuotis, o spalva išbluks saulėje.

Langai iš spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių

Abejojantiems spalvos patikimumu „Pietų Megrame“ siūlo rinktis iš spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių pagamintus langų ir durų rėmus. GEALAN profilių gamintojai temperatūros poveikio, blukimo, deformacijų problemas išsprendė naudodami unikalią PVC profilių padengimo spalva technologiją, kai ji išgaunama terminio proceso metu, kuomet balto profilio pagrindas su išlydytu spalvotu akrilu suliejamas į vienalytę masę ir ja padengiamas baltas profilio paviršius. Tai reiškia, kad plastikas ne dažomas, spalva išgaunama įliejant ją į medžiagą. Tokie PVC profiliai, lyginat su tradiciniais dažytais profiliais, yra atsparesni, ilgaamžiškesni, ilgus metus nepraranda naujumo įspūdžio, spalvotas sluoksnis nesilupa ir nešerpetoja, neblunka saulėje.

Spalvotų GEALAN-acrylcolor® technologijos būdu pagamintų plastikinių langų rėmų paviršinis 0,5 mm akrilo sluoksnis yra tvirtesnis, mažiau įkaista ir geriau saugo langus nuo atmosferos poveikių, spalva ilgus metus išlieka nepakitusi. Akivaizdus to įrodymas – spalvoti Santaros klinikų Vilniuje langai, kurie neišbluko daugiau nei per ketvirtį amžiaus.

Akrilo paviršius yra visiškai lygus, todėl atstumia dulkes ir nešvarumus. Tad šie langai lengvai valomi, visada atrodo kaip nauji, jų paviršius nesibraižo (jei transportuojant, montuojant ar darant apdailą atsiranda įbrėžimų, juos nesunkiai galima nupoliruoti), nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Ieškote neblunkančių spalvotų plastikinių langų ar durų, susisiekite su „Pietų Megrame“. Mūsų specialistai pasiūlys Jums labiausiai tinkantį variantą.

 

NATŪRALIOS MEDIENOS ESTETIKA DVELKIANTYS LAMINUOTI PLASTIKINIŲ LANGŲ RĖMAI

Medžio imitacija laminuoti plastikiniai langų ir durų rėmai

PVC medžiaga turi puikią savybę – ją lengva padengti laminavimo plėvelėmis. Yra daug skirtingų laminavimo plėvelių: paprasčiausių blizgių, prabangių matinių, su medienos faktūra ir lygių ir imituojančių medienos vaizdą taip, kad atskirti beveik neįmanoma.

Laminuoti medienos raštus ir faktūrą imituojantys „Pietų Megrame“ langų rėmai leidžia mėgautis tradiciniu medinio lango vaizdu ir PVC langų pranašumu. Iš vidinės ir iš lauko pusės rėmas gali būti laminuotas skirtingomis plėvelėmis. Taip suteikiama galimybė neriboti fantazijos, derinant langus ir duris tiek su namo fasadu, tiek ir pritaikant langų spalvą interjere.

„Pietų Megrame“ naudojamoms laminavimo plėvelėms būdingos ne tik estetinės, bet ir funkcinės savybės: jos atsparios UV spinduliams ir aplinkos poveikiui, yra ilgalaikės ir lengvai prižiūrimos.

Taigi langų rėmų spalvą, medienos raštą rinkitės gerai apgalvoję ir įsitikinę, kad ji tikrai dera ir prie pastato fasado ir prie namų interjero.

 

DAUG STIKLO, DAUG ŠVIESOS, ERDVĖS IR VAIZDO

Pakeliamos nustumiamos terasos durys

Dideli stikliniai paviršiai užtikrina gerą savijautą ir suteikia pastato architektūrai elegancijos. Dideli langai, per kuriuos matosi jūra, ežeras ar miškas atrodo tikrai įspūdingai ir norisi tokių turėti savo namuose. Tačiau būtina įvertinti tai, kaip Jūsų noras gali būti techniškai įgyvendintas, ir ką reikia žinoti, kad po to nenusiviltumėte savo pasirinkimu ir nepatirtumėte nuostolių. Tai, kas tinka šiltuose kraštuose, visiškai netiks Lietuvos klimato sąlygomis.

Šaltuoju metų laiku stiklinė atitvara su didelėmis terasos durimis neturi tapti vieta, per kurią į namus skverbsis šaltis, vėjas ir lietus. Tokios konstrukcijos turi neišleisti šilumos, bet atverti vaizdus ir įleisti kuo daugiau saulės šilumos bei šviesos. Tam kad funkcionuotų visi prieštaringi daug stiklo turinčios namo atitvaros su didelėmis stiklinėmis išėjimui į terasą durimis veiksniai, įprastinių langų ir durų konstrukcijų nepakanka.

„Pietų Megrame“ gamina Lietuvos klimato sąlygoms tinkamas dideles terasos ar išėjimo į vidinį kiemą duris, kurios gali būti atidaromos arba nustumiamos. Tokių didelį stiklo plotą turinčių langų ir durų rėmams gaminti naudoja patikimas GEALAN S 8000 ir GEALAN S 9000 profilių sistemas, skirtas būtent tokioms konstrukcijoms. Reikia turėti omenyje, kad kiekviena profilių sistema turi savo apribojimų, kurių būtinai reikia paisyti. Visa tai yra apskaičiuojama ir vertinama, nes dideli langai ir durys turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, ilgai tarnautų ir kurtų Jūsų namuose šiltą, saugią ir jaukią aplinką.

Pakeliamos nustumiamos terasos durys

Anksčiau buvo neįmanoma pasiekti, kad terasos durys atitiktų pasyviųjų ir A+ energinės klasės namų reikalavimus, bet dabar šiluminiai S 9000 HST pakeliamų-nustumiamų terasos durų rėmų profilių sistemos parametrai yra vieni geriausių rinkoje. Galima pagaminti net 6,5 m pločio lango ir durų konstrukciją, kuri atitinka pasyviojo namo parametrus. Šių profilių šilumos koeficientas Uf yra ne didesnis nei 1,3 W/m²K, o lango Uw galima pasiekti net 0,77 W/m²K, kai stiklo paketo Ug reikšmė lygi 0,5 W/m²K ir jame naudojamas „TGI-Spacer“ rėmelis. Prie itin gerų šilumos ir garso izoliacijos parametrų prisideda didelis varčios profilio storis (82,5 mm), varčios profiliuose esančios 6 vidinės kameros, iki 26 mm padidintas stiklo paketo įleidimo į profilį gylis. Šilumos izoliaciją dar labiau pagerina vidinės profilio kameros užpildymas šilumą izoliuojančiomis putomis pagal unikalią GEALAN-IKD® technologiją, kai profiliai jau gamykloje užpildomi izoliuojančiomis putomis.

Statote naujus namus, ar norite jau turimuose namuose įsirengti dideles stiklines atitvaras su slankiojančiomis durimis, kreipkitės ir „Pietų Megrame“ specialistai visada patars, suprojektuos ir pagamins būtent Jūsų namams tinkančias dideles terasos duris.

Pakeliamos nustumiamos terasos durys

UAB „Pietų Megrame“
https://www.pietumegrame.lt

Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam tai reikalinga?

Kontaktų formos

Internetinėje svetainėje yra galimybė pildyti konsultavimo formas. Jūsų duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, gyvenamoji vieta bus naudojami registracijos tikslais arba komunikacijai su jumis. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – jūsų sutikimas.

Slapukai

Kad internetinė svetainė tinkamai veiktų, naudojame slapukus, tai nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje, automatiškai išsaugoma jūsų įrenginyje. Slapukai padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Jie įrašomi tik, jeigu iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenys yra saugūs, juos tvarkome vadovaudamiesi duomenų apsaugos reglamentu, duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų mūsų darbuotojai, turintys prieigą prie duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

– svetainės talpinimo tiekėjai;
– projekto vystymo komanda.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Duomenys, kuriems pareikštas sutikimas arba nesutikimas, nustojame tvarkyti po jūsų sutikimo atšaukimo. Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija saugoma iki 2 metų laikotarpio.

Jūsų teisės

Jeigu jūs registravotės šioje svetainėje ar pildėte įvairias formas bei prenumeravote naujienas, galite reikalauti, kad mes ištrintume visus jūsų asmeninius duomenis. Galite tai padaryti kreipiantis į mus el. paštu info@pietumegrame.lt

Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (sąskaitos faktūros, sutartys ir pan.).

Papildoma informacija

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Jūsų visi duomenys yra tvarkomi saugiai ir atsakingai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo neteisėto atskleidimo, praradimo, sugadinimo ar pakeitimo, taip pat nuo bet kokios neteisėto tvarkymo.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant jautrius asmens duomenis.

Kokias svetainės apsaugos procedūras mes naudojame

Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas:
– Šifruojami visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys (įsilaužėliai negali jų nuskaityti);
– Patvirtinta svetainės tapatybė (laikomės tikrojo domeno savininko svetainėje, patvirtinto ir sertifikuoto tiekėjo);
– Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas.

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

Apie UAB „Pietų Megrame“ privatumo ir slapukų politiką, esminius pakeitimus informuosime skelbdami pranešimą interneto svetainėje https://www.pietumegrame.lt

UAB Pietų Megrame
https://www.pietumegrame.lt

What personal data do we collect, and why do we need it?

Contact forms

The website can fill out consultation forms. Your data: first name, last name, e-mail mail, and place of residence will be used for registration purposes or to communicate with you. The legal basis for processing this data is your consent.

Cookies

For the website to function properly, we use cookies, which are small text files automatically saved on your device when you visit the website. Cookies help to collect statistical information about website traffic. They are only recorded if you confirm your consent in a pop-up message on the website.

Who we share your data with

Your data is secure, we handle it following the data protection regulation, we keep the data safe, and we require our employees who have access to the data to ensure this.

Your data can be viewed by:

– website hosting providers;
– project development team.

How long we store your data

Data subject to consent or objection will cease to be processed after your withdrawal of consent. Statistical information collected by Google Analytics tools is stored for up to 2 years.

Your rights

If you have registered on this website, filled out various forms, and subscribed to news, you can request that we delete all your personal data. You can do this by contacting us by email at info@pietumegrame.lt

These requirements do not apply to data that are required to be retained by law for administrative, legal, or security purposes (invoices, contracts, etc.).

Additional information

What data protection procedures do we use?

All your data is handled securely and responsibly. When determining personal data processing measures, we implement appropriate data protection technical and organizational measures outlined in legal acts to protect your data from unauthorized disclosure, loss, damage, or alteration from any unauthorized processing.

Personal data security measures are determined, taking into account the risks that arise when handling sensitive personal data.

What website security procedures do we use

The site uses the Letsencrypt.org SSL certificate:
– All data transmitted between the server and the browser are encrypted (hackers cannot read it);
– Verified website identity (we stick to the real domain owner on the website, approved and certified provider);
– Data integrity and originality are ensured.

How do I find out about changes to this policy?

We will inform you about the privacy and cookie policy of UAB "Pietų Megrame", and the essential changes by publishing a notice on the website https://www.pietumegrame.lt