Aliuminio konstrukcijos

ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS

„Pietų Megrame” fasadų, žiemos sodų, uždarų terasų, vidinių pertvarų, langų ir durų konstrukcijas gamina iš ALUPROF aliuminio profilių. Langų, durų ir fasadų konstrukcijos iš aliuminio yra ilgaamžės, atsparios atmosferos poveikiui. Didelis aliuminio konstrukcijos privalumas – lengvas svoris ir nesudėtinga priežiūra. Profiliai iš aliuminio nesideformuoja, o tai tikrai svarbu dažnai varstomo lango ilgaamžiškumui. Nors aliuminio rėmai yra pralaidesni šilumai, nei mediniai ar plastikiniai ir todėl ilgą laiką buvo populiaresni šilto klimato zonose, šiandien jau vis dažniau pasirenkami ir pas mus. Tuo labiau, kad buvo surastas sprendimas padedantis pašalinti šį nepageidautiną aliuminio konstrukcijos trūkumą, labai mažą atsparumą šilumos pralaidumui. Šiandien jau turime šiltus aliuminio profilius su termotiltu.

Neapsaugotas aliuminis oksiduojasi, tad profiliai dengiami apsaugine danga, t.y. anoduojami arba dažomi. Gamintojai garantuoja, kad spalva 10 metų visiškai nenubluks ir atrodys lyg nauja. Didelis aliuminio profilių privalumas – labai didelis spalvų pasirinkimas. Galima rinktis beveik 200 įvairiausių atspalvių turinčios spalvų paletės. Aliuminio profiliai iš išorės ir vidaus gali būti dažomi skirtingomis spalvomis, o tai leidžia lengvai pritaikyti langų ar durų spalvas prie Jūsų interjero.

Ekologiniu požiūriu aliuminis, kaip ir plastikas, yra 100% perdirbama medžiaga: jis superkamas kaip spalvotas metalas. Aliuminių langų eksploatacija labai paprasta – juos tereikia laikas nuo laiko nuplauti. Toks langas jums tarnaus tol, kol nenusibos.

Aliumininių langų ir durų sistema MB-45

Šią sistemą galima naudoti gaminant vidinius architektūrinius elementus: įvairių tipų pertvaras, langus, duris, stumdomąsias bei automatines durys, tambūrus, vitražus, vitrinass, kasos kabinas, erdvines konstrukcijas ir kita. Ji sudaro pagrindą specialios paskirties sistemoms – dūmams nepralaidžioms pertvaromss, durims MB-45D ir grioveliuose montuojamos durims MB-45S. Taip pat leidžia gaminti duris ir išorinius stiklus, kurių profiliams nereikia termoizoliacijos.
MB-45 sistemos standartinėje komplektacijoje yra optimalios formos profiliai ir priedai. Leidžia gaminti lengvas, patvarias ir funkcionalias konstrukcijas. Šios sistemos pagrindu taip pat galima gaminti dūmams atsparias duris, kurios priklauso Sm, Sa klasei pagal standartą PN-EN 13502-2:2008.

Aliumininių langų ir durų sistema MB-70

Ši aliumininių profilių sistema naudojama tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia geresnės šilumos ir garso izoliacijos: įvairių tipų languose, duryse, tambūruose, vitrinose, erdvinėse konstrukcijose ir kt. Sistema taip pat gali būti ir su padidinta šilumos izoliacija, kai profiliuose ir erdvėje po stiklu įrengti papildomi šilumą izoliuojantys užpildai. Sistema MB-70 leidžia gaminti nuo įsilaužimo apsaugotas ne aukštesnės kaip RC4 klasės langų ir durų sistemas, dūmų šalinimo langus. Ji gali būti naudojama ir gaminant įvairių tipų langus, pavyzdžiui, langus su paslėpta varčia MB-70US / MB-70US HI, MB-70SG ir MB-70 Industrial langus senoviniams pastatams. Sistema taip pat leidžia sukurti „šilto šalto“ fasado konstrukciją MB-70CW / MB-70CW HI.

Ši sistema gali būti naudojama langų, durų, fasadų konstrukcijoms ir energiją taupančiuose pastatuose.

Pakeliamų-slankiojančių aliumininių durų sistema MB-77HS

Pakeliamos-slankiojančios durys yra puikus sprendimas, norint sujungti kambarius arba žiemos sodus su išorine aplinka. Jos užtikrina patogų išėjimą į balkoną, terasą arba sodą, o atviroje padėtyje neužima vietos patalpos viduje, o tai padidina jų naudojimo komfortą. Sistema MB-77HS priklauso aukščiausios kokybės produktams ir atitinka visus šiai produktų grupei keliamus reikalavimus. Priklausomai nuo šilumos izoliacijos, galimi du konstrukcijos variantai: ST ir HI. Profilių konstrukcija leidžia gaminti išskirtines, padidintų gabaritų duris, įstiklintas vienos arba dviejų kamerų stiklo paketu, o naudojamos medžiagos ir techniniai sprendimai užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją. Dėl savo išskirtinių savybių, sistema puikiai tinka tiek individualiems namams, tiek prabangiems apartamentams ir viešbučiams.

Aliumininių langų ir durų sistema MB-SR50, MB-SR HI

Stulpelio-skersinio sienos sistema su padidinta šilumos izoliacija naudojant PE izoliatorių, kuris pasižymi žemu šilumos laidumo koeficientu lambda ir puikiomis izoliavimo savybėmis. Sistemos MB-SR50 HI pagrindu gaminamos išorinės ir vidinės pastato konstrukcijos, tarp jų įvairios lengvų konstrukcijų pertvaros, didelės įstiklintos plokštumos, taip pat ir erdvinės struktūros, pavyzdžiui: žiemos sodai, tambūrai, verandos, mansardos, švieslangiai, apsauginiai stogeliai ir kt. Leidžia kurti įvairius apdailos variantus: vertikalios ir horizontalios linijos efektą (MB-SR50 PL), taip pat pusiau struktūrinį variantą (MB-SR50 EFEKT). Ja taip pat galima padengti medines ar plienines konstrukcijas (MB-SR50 A). Galimas priešgaisrinis fasado variantas (MB-SR50 EI).

DARBŲ GALERIJA

UAB „Pietų Megrame“
https://www.pietumegrame.lt

Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam tai reikalinga?

Kontaktų formos

Internetinėje svetainėje yra galimybė pildyti konsultavimo formas. Jūsų duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, gyvenamoji vieta bus naudojami registracijos tikslais arba komunikacijai su jumis. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – jūsų sutikimas.

Slapukai

Kad internetinė svetainė tinkamai veiktų, naudojame slapukus, tai nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje, automatiškai išsaugoma jūsų įrenginyje. Slapukai padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Jie įrašomi tik, jeigu iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenys yra saugūs, juos tvarkome vadovaudamiesi duomenų apsaugos reglamentu, duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų mūsų darbuotojai, turintys prieigą prie duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

– svetainės talpinimo tiekėjai;
– projekto vystymo komanda.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Duomenys, kuriems pareikštas sutikimas arba nesutikimas, nustojame tvarkyti po jūsų sutikimo atšaukimo. Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija saugoma iki 2 metų laikotarpio.

Jūsų teisės

Jeigu jūs registravotės šioje svetainėje ar pildėte įvairias formas bei prenumeravote naujienas, galite reikalauti, kad mes ištrintume visus jūsų asmeninius duomenis. Galite tai padaryti kreipiantis į mus el. paštu info@pietumegrame.lt

Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (sąskaitos faktūros, sutartys ir pan.).

Papildoma informacija

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Jūsų visi duomenys yra tvarkomi saugiai ir atsakingai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo neteisėto atskleidimo, praradimo, sugadinimo ar pakeitimo, taip pat nuo bet kokios neteisėto tvarkymo.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant jautrius asmens duomenis.

Kokias svetainės apsaugos procedūras mes naudojame

Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas:
– Šifruojami visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys (įsilaužėliai negali jų nuskaityti);
– Patvirtinta svetainės tapatybė (laikomės tikrojo domeno savininko svetainėje, patvirtinto ir sertifikuoto tiekėjo);
– Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas.

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

Apie UAB „Pietų Megrame“ privatumo ir slapukų politiką, esminius pakeitimus informuosime skelbdami pranešimą interneto svetainėje https://www.pietumegrame.lt