Langai

LANGAI

Langas yra ne tik išraiškinga architektūros detalė, bet ir labai svarbus pastato konstrukcijos elementas. Techninės lango charakteristikos didele dalimi nulemia viso pastato šilumos izoliaciją. Sandarūs langai nepraleidžia šalčio, lietaus ir vėjo į vidų, o šiluma lieka namuose. Lango forma ir spalva kuria savitą fasado ir interjero stilių. Per langus į namus patenka šviesa ir atsiveria namus supančios aplinkos vaizdas.

„Pietų Megrame“ plastikiniai langai yra šilti, sandarūs ir ilgaamžiai. Jų nereikia dažyti, lengva prižiūrėti. Yra galimybė pasirinkti lango konstrukciją, formą, spalvą bei atidarymo būdą. Visa tai leis sukurti Jūsų namų individualumą ir jaukumą juose.

Pagrindinės lango konstrukciją sudarančios dalys yra: lango rėmas ir varčia, stiklo paketas bei apkaustai. Nuo jų savybių priklauso lango šilumos izoliacija, tvirtumas ir saugumas.

Langai iš PVC profilių

LANGO RĖMAS IR VARČIA

Palyginus su kitomis pastato konstrukcijomis, langų rėmai yra labiau laidūs šilumai bei garsui, o per jų varstymo ir stiklo tarpines bei montavimo ir sujungimo siūles prarandama daugiausia šilumos ir nukenčia garso izoliacija. Sandarumas ir šilumos izoliacija apibūdina plastikinių langų esmines charakteristikas, kurias savo ruožtu nulemia visa eilė langų rėmų profilių konstrukcinių sprendimų. Lango savybės priklauso nuo:

 • – rėmo profilio pločio ir geometrijos;
 • – vidinių kamerų skaičiaus ir jų konfigūracijos;
 • – tinkamos plieno armuotės panaudojimo;
 • – sandarinimo tarpinių skaičiaus ir charakteristikų;
 • – galimybės naudoti tam tikro storio stiklo paketus;
 • – stiklo paketų įleidimo į profilį gylio;
 • – tinkamų ir kokybiškų montavimui naudojamų medžiagų.

„Pietų Megrame“ langų rėmus gamina iš žinomo ir patikimo PVC profilių gamintojo GEALAN profilių sistemų S 8000 ir S 9000.

Langai iš GEALAN S 8000 profilių

Langų rėmai iš GEALAN S 8000 sistemos profilių

GEALAN S 8000 profilis

Baltijos šalyse GEALAN S 8000 buvo pradėta naudoti dar 2004 metais ir visiškai pakeitė iki tol vyravusį rinkos standartą. Per daugiau nei 15 metų ji tapo bene populiariausia Baltijos šalių regione ir yra dar vis plačiai naudojama iki šiol. Šis 74 mm pločio ir 6 kamerų tikslingai sukonstruotas langų profilių sistemos sprendimas leidžia naudoti net iki 46 mm storio šiltus stiklo paketus, o profilio šilumos perdavimo koeficientas Uf siekia net 1,2 W/(m²K). Visa tai įgalina išgauti mažesnį nei 1,0 W/(m²K) viso lango šilumos perdavimo koeficientą Uw, o tai jau atitinka A+ klasės pastatams keliamus reikalavimus.

Pagrindinės lango varčios ir rėmo kameros dydis leidžia panaudoti plataus profilio plieno armuotę, kuri priduoda lango konstrukcijai išskirtinį stabilumą, o tai leidžia gaminti labai dideles langų konstrukcijas. Siūloma stiklajuosčių formų gausa, didelis laminavimo plėvelių pasirinkimas suteiks Jūsų langams išskirtinį vaizdą.

Langų rėmai iš trigubo sandarinimo GEALAN S 9000 sistemos profilių

GEALAN S 9000 profilis

„Pietų Megrame” plastikinių langų rėmus ir varčias gamina ir iš GEALAN S 9000 sistemos profilių. Kombinuota GEALAN profilių sistema S 9000 apjungia vidurinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. 82,5 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Papildoma vidurinė sandarinimo tarpinė, einanti visu rėmo perimetru, ne tik ženkliai pagerina šilumos ir garso izoliaciją, bet ir didina lango saugumą bei tarnavimo laiką, nes saugo varstymo ir rakinimo mechanizmus nuo įvairių išorės poveikių. S 9000 langus galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais. Naudojant S 9000 sistemos su GEALAN STV® profilius, kurie pritaikyti sausam stiklo paketo klijavimui visu lango rėmo perimetru, galima stiklinti net iki 54 mm storio stiklo paketais.

Siekiant dar labiau pagerinti lango rėmo šilumos izoliacijos rodiklius, galima naudoti šios sistemos profilius, kurių vidinė kamera yra užpildyta šilumą sulaikančiomis putomis.

Iš GEALAN S 9000 sistemos profilių pagaminti langai atitinka aukštus šilumos izoliacijos reikalavimus ir gali būti montuojami pasyviuosiuose namuose.

Modernūs, ypač šilti, gražūs ir ilgaamžiai „Pietų Megrame” S 9000 langai nepriekaištingai tarnaus Jums ilgus metus.

 

STIKLO PAKETAS

Lietas stiklas stiklo paketams

Stiklas užima didžiausią lango konstrukcijos plotą ir todėl nuo stiklo paketo labai priklauso viso lango svarbūs techniniai rodikliai: šilumos ir garso izoliacija, apsauga nuo vėjo ir lietaus. Jis yra ta lango dalis, per kurią į Jūsų namus patenka šviesa ir saulės spinduliai. Todėl kiekvienu atveju labai svarbu lango stiklinimui parinkti tinkamą stiklo paketą.

Stiklo paketai skiriasi stiklų skaičiumi, panaudoto jame stiklo rūšimi. Stiklai, kurių skaičius stiklo pakete gali būti nuo 2 iki 4 lakštų, atskiriami aliuminio arba plastiko rėmeliu, o erdvė tarp stiklų galima užpildyti inertinėmis dujomis, taip net keletu kartų pagerinant lango šilumos izoliacines savybes.

Lango stiklo paketo charakteristikos priklauso ir nuo tarpų tarp stiklų dydžio, ir nuo stiklo rūšies. Dviejų stiklų stiklo paketas su selektyviniu stiklu (padengtu labai plonu metalų ir metalų oksidu sluoksniu) yra tinkamas daugiabučių namų langams stiklinti, nes daugiabučiuose namuose patalpos pastoviai ir tolygiai šildomos. Nuosavo namo langams labiau tiktų šilumą saugantys trijų stiklų stiklo paketai. Jeigu daugiabutis ar nuosavas namas yra judrioje miesto gatvėje, rekomenduojame garsą izoliuojančius stiklo paketus. Stiklo paketo garso izoliacija priklauso nuo stiklo storio, tarpo tarp stiklų dydžio ir stiklo rūšies. Garsą izoliuojančio stiklo paketo stiklo storis turėtų būti 16-20 mm, atstumas tarp stiklų turėtų būti 16-20 mm, o taip pat bent vienas stiklas turėtų būti padengtas garsą izoliuojančia plėvele.

„Pietų Megrame“ langams stiklinti naudoja šiuos stiklo paketus:

 • – standartinius,
 • – šilumą saugančius,
 • – su saulės kontrolės danga,
 • – padidinto saugumo,
 • – dekoratyvinius ir struktūrinius stiklo paketus.

Pasitarkite su „Pietų Megrame“ specialistais ir jie tikrai parinks geriausią Jūsų namų langams tinkantį variantą.

 

SPALVOTI LANGAI

Spalvoti PVC profiliai

Langų kaip architektūros elementų estetinės išraiškos pavyzdžių galima rasti kiekviename pastate. Jie suteikia pastatui charakterį, papildo architektūrą, tampa pastato dominantėmis ar išskirtiniais bruožais. Architektūrą papildančiomis priemonėmis yra ne tik langų ir durų forma, sudalinimas, dekoro elementai, bet ir rėmų spalva.

Spalvoti langų ir durų rėmai suteikia pastatui originalumo. Rėmo spalva gali vizualiai padidinti, ar sumažinti lango vaizdą bendrame fasado fone. Pavyzdžiui, tamsi spalva optiškai padidina langą, nes ji dienos metu labiausiai panaši į stiklų spalvą. Balta, šviesiai pilka langų rėmų spalva kaip tik išryškina langą ir optiškai jį sumažina, nes aiškiai skiriasi nuo stiklo spalvos. Šiuo metu yra labai madingi tamsios spalvos langų rėmai ir jie tikrai atrodo prabangiai, tačiau prisibijoma, kad laikui bėgant spalva išbluks. „Pietų Megrame“ langų ir durų rėmus gamina ne tik iš baltų, bet ir spalvotu akrilu padengtų GEALAN-acrylcolor® bei laminuotų įvairiaspalvėmis ir skirtingų raštų dekoratyvinėmis plėvelėmis profilių.

Langai iš spalvotų GEALAN acrylcolor profilių

Spalvoti GEALAN-acrylcolor® langų ir durų rėmai

Šiuo metu yra labai madingi tamsios spalvos langų rėmai ir jie tikrai atrodo prabangiai, tačiau prisibijoma, kad laikui bėgant spalva išbluks. „Pietų Megrame“ siūlo spalvotus langus, kurių rėmai gaminami iš unikalių spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių. Jų spalva išgaunama terminio proceso metu, kuomet profilio pagrindas su išlydytu spalvotu akrilu suliejamas į vienalytę. Tai reiškia, kad plastikas ne dažomas, bet spalva išgaunama užliejant spalvotą akrilo masę ant profilio pagrindo. Tokie spalvoti langų ar durų rėmai, lyginat su tradiciniais dažytais, yra daug atsparesni išorės poveikiui, ilgaamžiškesni, ilgus metus nepraranda naujumo įspūdžio, spalvotas sluoksnis nesilupa ir nešerpetoja, neblunka saulėje.

Langai iš spalvotų GEALAN acrylcolor profilių

Spalvotų GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų rėmų paviršinis 0,5 mm akrilo sluoksnis yra tvirtesnis, mažiau įkaista ir geriau saugo langus nuo atmosferos poveikių, šių profilių spalva ilgus metus išlieka nepakitusi, neblunka net saulės atokaitoje. Akrilo paviršius yra labai lygus, ant jo mažiau kaupiasi dulkės ir kiti nešvarumai. Spalvotu akrilu padengti langų rėmai lengvai valomi, visada atrodo kaip nauji, jų paviršius nesibraižo (jei transportuojant, montuojant ar darant apdailą atsiranda įbrėžimų, juos nesunkiai galima nupoliruoti), nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Toks plastikinių profilių padengimo spalva būdas gyvuoja jau virš 40 metų ir tikrai praktiškai įrodė savo išskirtines savybes. Džiaugtis ryškiomis ir giliomis spalvomis, išgautomis GEALAN-acrylcolor® technologija, galima dešimtmečiais, nes spalvos praktiškai neblunka. Išraiškingas to pavyzdys – Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų spalvoti langai, kurie sumontuoti daugiau nei prieš 20 metų.

GEALAN-acrylcolor® dėl atsparumo savybių aktualus tik lango ar išorinėje pusėje, o vidinė pusė gali būti balta arba laminuojama reikiama spalva.

Langų profiliai su medžio imitacijos laminatu

Patrauklios dekoratyvinės plėvelės langams ir durims

Gaminame ir medinių langų ir durų estetika dvelkiančius gaminius. Turime didelį asortimentą dekoratyvinių plėvelių su skirtingais paviršiais: su dažytos ar natūralios medienos paviršiaus faktūra, lygias, matines ir su šiuo metu madingo metalinio paviršiaus imitacija.

Matinės dekoratyvinės plėvelės suteikia plastikiniams langams ir durims ypač kokybišką ir elegantišką vaizdą. Laminuoti lygiomis dekoratyvinėmis plėvelėmis jie atrodo moderniai ir jų paviršių lengva prižiūrėti. Klasikinės medžio raštus imituojančios dekoratyvinės plėvelės ir jų paviršiaus faktūra suteikia plastikiniams langams ir durims natūralios medienos vaizdą bei sujungia teigiamas šiuolaikinių plastikinių gaminių savybes su medinių langų ir durų išvaizda.

Spalvotų „Pietų Megrame“ langų ir durų rėmai gali būti laminuoti vienodomis arba skirtingomis plėvelėmis iš vidaus ir iš išorės, iš lauko padengti ypatingai atspariu saulei ir lauko sąlygoms spalvoto akrilo sluoksniu, o iš vidaus laminuoti plėvele, kurios raštas ir spalva harmoningai įsilies į Jūsų namų interjero vaizdą.

 

VĖDINIMAS

Vėdinimo sprendimai plastikiniams langams

Pastatų konstrukcijos, tame tarpe ir langai bei durys šiandien yra tikrai sandarūs. To dėka iš namų šiluma neišeina, bet , kita vertus, negali vykti vidaus ir aplinkos oro mainai. Kadangi šiuolaikinis žmogus didesnę dalį laiko praleidžia uždarose patalpose, oro kokybė patalpų viduje reiškia ir gyvenimo kokybę! Todėl tiek namus, tiek darbo erdves būtina vėdinti.

Įkvėptas deguonis virsta anglies dvideginiu. Kvėpuojant išsiskiria ir vandens garai. Drėgmė namuose atsiranda ir dėl žmogaus veiklos: maudantis, skalbiant, gaminant valgyti, džiovinant skalbinius. Kambariuose esantys augalai, akvariumai, naminiai gyvūnai taip pat yra drėgmės šaltiniai. Per didelė drėgmė – puiki terpė vystytis grybeliams. Drėgmė ardo ir pastato konstrukcijas. Todėl norėdami sveikai ir jaukiai gyventi, namus turite ne tik gerai šildyti, bet ir tinkamai juos vėdinti. Vėdindami išvengsite langų rasojimo, apsaugosite sienas nuo pelėsių atsiradimo, o oras Jūsų namuose bus sveikas ir gaivus.

Patalpoms vėdinti į langus gali būti montuojamos įvairios orlaidės. „Pietų Megrame“ specialistai patars, kuri orlaidė geriausiai tiks būtent Jūsų namams ar biurui.

GECCO (GEalan Clima COntrol)

GECCO 4 bendras vaizdas ir veikimo schema

Lango falco srityje montuojama orlaidė GECCO (GEalan Clima COntrol) veikia automatiškai ir leidžia nuolat cirkuliuoti orui, kai langai uždaryti. Įrenginio viduje laisvai apie savo ašį sukiojasi lengvo metalo vožtuvas. Pro lango rėmo ir varčios tarpinėse specialiai tam išpjautas nedideles angas oras patenka į patalpas. Vožtuvo padėtis priklauso nuo vėjo stiprumo. Stipresnis oro srautas uždaro vožtuvą ir oras kartu su skersvėju į vidų nepatenka. Vėjui susilpnėjus vožtuvas atsidaro ir patalpa vėl vėdinasi. GECCO orlaidėje gali būti įmontuoti žiedadulkių ir dulkių filtrai bei apsauginis tinklelis nuo vabzdžių, taip pat garso izoliacijos ir apsaugos nuo lietaus profiliai.

Multi AIR 19 EPC Design

Orlaidė Multi AIR 19 EPC Design

Multi AIR orlaidė tinka visų tipų varstomiems ir fiksuotiems langams, kai jie stiklinami 40 ir 44 mm storio stiklo paketais. Montuojama horizontaliai stiklo paketo viršuje. Orlaidė pagaminta iš aliuminio profilių, kurie atskirti terminiu tilteliu. Aliuminio profiliai gali būti gali būti įvairių spalvų.

Oro srautą reguliuoja orlaidės viduje besisukantis cilindras su keturiais sandarinimo šepetėliais, kurį reikalui esant galima išimti ir išvalyti. Ji pasižymi ypač dideliu oro pralaidumu. Oro srautus esant stipriam vėjui reguliuoja vožtuvas. Kai slėgio į vožtuvą skirtumas mažas, oras iš lauko laisvai pateks į vidų, o vėjuotu oru slėgio kompensavimo vožtuvas uždaro orlaidę.

Orlaidė Renson TC 60

Orlaidė Renson TC 60

Horizontali kompaktiška orlaidė su termoizoliacija, montuojama lange virš 24, 28 mm storio stiklo paketo. Lango stiklo paketas sumažėja tik 60 mm. Atidarius orlaidę viduje esantis deflektorius oro srautą nukreipia į viršų ir tokiu būdu saugo patalpą nuo skersvėjo. Pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, o viduje įmontuota guminė sandarinimo tarpinė užtikrina optimalią šilumos izoliaciją. Perforuotas vidinis profilis saugo nuo vabzdžių. Orlaidė nereikalauja sudėtingos priežiūros ir yra lengvai išvaloma. Valdoma rankenėle, virvele arba lazdele.

RENSON TC 60 orlaidės gali būti įvairių spalvų. Spalva iš lauko ir iš vidaus gali būti skirtinga. Balta ir ruda spalvos yra standartinės, bet galima užsisakyti ir kitokių spalvų. Galimas bet kuris anoduoto aliuminio atspalvis arba bet kuri spalva pagal RAL spalvų paletę. Orlaidės antgaliai – baltos arba juodos spalvos.

 

DARBŲ GALERIJA

UAB „Pietų Megrame“
https://www.pietumegrame.lt

Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam tai reikalinga?

Kontaktų formos

Internetinėje svetainėje yra galimybė pildyti konsultavimo formas. Jūsų duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, gyvenamoji vieta bus naudojami registracijos tikslais arba komunikacijai su jumis. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – jūsų sutikimas.

Slapukai

Kad internetinė svetainė tinkamai veiktų, naudojame slapukus, tai nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje, automatiškai išsaugoma jūsų įrenginyje. Slapukai padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Jie įrašomi tik, jeigu iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenys yra saugūs, juos tvarkome vadovaudamiesi duomenų apsaugos reglamentu, duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų mūsų darbuotojai, turintys prieigą prie duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

– svetainės talpinimo tiekėjai;
– projekto vystymo komanda.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Duomenys, kuriems pareikštas sutikimas arba nesutikimas, nustojame tvarkyti po jūsų sutikimo atšaukimo. Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija saugoma iki 2 metų laikotarpio.

Jūsų teisės

Jeigu jūs registravotės šioje svetainėje ar pildėte įvairias formas bei prenumeravote naujienas, galite reikalauti, kad mes ištrintume visus jūsų asmeninius duomenis. Galite tai padaryti kreipiantis į mus el. paštu info@pietumegrame.lt

Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (sąskaitos faktūros, sutartys ir pan.).

Papildoma informacija

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Jūsų visi duomenys yra tvarkomi saugiai ir atsakingai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo neteisėto atskleidimo, praradimo, sugadinimo ar pakeitimo, taip pat nuo bet kokios neteisėto tvarkymo.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant jautrius asmens duomenis.

Kokias svetainės apsaugos procedūras mes naudojame

Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas:
– Šifruojami visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys (įsilaužėliai negali jų nuskaityti);
– Patvirtinta svetainės tapatybė (laikomės tikrojo domeno savininko svetainėje, patvirtinto ir sertifikuoto tiekėjo);
– Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas.

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

Apie UAB „Pietų Megrame“ privatumo ir slapukų politiką, esminius pakeitimus informuosime skelbdami pranešimą interneto svetainėje https://www.pietumegrame.lt

UAB Pietų Megrame
https://www.pietumegrame.lt

What personal data do we collect, and why do we need it?

Contact forms

The website can fill out consultation forms. Your data: first name, last name, e-mail mail, and place of residence will be used for registration purposes or to communicate with you. The legal basis for processing this data is your consent.

Cookies

For the website to function properly, we use cookies, which are small text files automatically saved on your device when you visit the website. Cookies help to collect statistical information about website traffic. They are only recorded if you confirm your consent in a pop-up message on the website.

Who we share your data with

Your data is secure, we handle it following the data protection regulation, we keep the data safe, and we require our employees who have access to the data to ensure this.

Your data can be viewed by:

– website hosting providers;
– project development team.

How long we store your data

Data subject to consent or objection will cease to be processed after your withdrawal of consent. Statistical information collected by Google Analytics tools is stored for up to 2 years.

Your rights

If you have registered on this website, filled out various forms, and subscribed to news, you can request that we delete all your personal data. You can do this by contacting us by email at info@pietumegrame.lt

These requirements do not apply to data that are required to be retained by law for administrative, legal, or security purposes (invoices, contracts, etc.).

Additional information

What data protection procedures do we use?

All your data is handled securely and responsibly. When determining personal data processing measures, we implement appropriate data protection technical and organizational measures outlined in legal acts to protect your data from unauthorized disclosure, loss, damage, or alteration from any unauthorized processing.

Personal data security measures are determined, taking into account the risks that arise when handling sensitive personal data.

What website security procedures do we use

The site uses the Letsencrypt.org SSL certificate:
– All data transmitted between the server and the browser are encrypted (hackers cannot read it);
– Verified website identity (we stick to the real domain owner on the website, approved and certified provider);
– Data integrity and originality are ensured.

How do I find out about changes to this policy?

We will inform you about the privacy and cookie policy of UAB "Pietų Megrame", and the essential changes by publishing a notice on the website https://www.pietumegrame.lt