Terasos durys

STUMDOMOS TERASOS DURYS

Stumdomų didelio ploto langų ir durų konstrukcijų sprendimai sukuria modernų vaizdą, praleidžia į namus didesnį natūralios šviesos srautą, namų erdvė optimaliai panaudojama, sutaupomas vidaus plotas. Tačiau šaltuoju metų laiku didelė terasos langų ir durų konstrukcija neturi tapti vieta, per kurią skverbiasi šaltis, ji turi neišleisti šilumos, bet atverti vaizdus ir įleisti kuo daugiau saulės šilumos bei šviesos. Labai svarbu, kad tokia konstrukcija ne tik saugotų namų šilumą, bet ir turtą, kitais žodžiais tariant būtų kuo labiau apsaugota nuo įsilaužimo. Ir dar labai svarbu, kad stumdomas duris būtų lengva ir paprasta atidaryti ir uždaryti.

Elegantiško dizaino, šiltų ir tvirtų plastikinių stumdomų terasos durų rėmus ir varčias gaminame iš GEALAN S 8000 HST ir GEALAN S 9000 HST profilių.

„PIETŲ MEGRAME“ S 8000 PAKELIAMOS-NUSTUMIAMOS DURYS

S 8000 pakeliamos nustumiamos durys
GEALAN S 8000 profilis pakeliamoms nustumiamoms durims

Tai sustiprintos konstrukcijos dideliems įstiklintiems plotams pritaikytos stumdomos durys. Dideli varčių ir staktos sutvirtinimai suteikia durims ypatingą stabilumą. 74 mm profilio montavimo gylis ir keturių kamerų geometrija leidžia pasiekti labai gera šilumos izoliaciją rėmo ir varčios srityje. Naudojant iki 44 mm storio trigubą stiklo paketą pasiekiami puikūs durų šilumos izoliacijos rodikliai. Kadangi S 8000 HST pakeliamos-nustumiamos durys yra labai sandarios, tai šiluma liks viduje, o vanduo į vidų nepateks net ir lyjant stipriam lietui.

„Pietų Megrame“ S 8000 HST pakeliamos-nustumiamos durys labai lengvai valdomos, jas atidaryti ar uždaryti galima net ir viena ranka. Atidarymo metu varčia pakeliama ir lengvai nustumiama į šoną. Durų valdymui gali būti pritaikyti ir nuotolinio valdymo mechanizmai.

Stumdomas terasos duris pagaminsime su viena, ar daugiau stumdomų varčių ir padėsime pritaikyti Jūsų poreikiams, pradedant nuo matmenų, stiklo paketų tipų ir baigiant spalvomis. Laminavimo plėvelių raštų ir spalvų įvairovė padės lengvai pritaikyti duris prie Jūsų namų interjero ir fasado.

„PIETŲ MEGRAME“ S 9000 PAKELIAMOS-NUSTUMIAMOS DURYS

S 9000 pakeliamos nustumiamos durys
GEALAN S 9000 profilis pakeliamoms nustumiamoms durims

5 vidinės šių stumdomų durų varčios ir rėmo profilio kameros ir 82,5 mm montavimo gylis sąlygoja puikius šilumos izoliacijos rodiklius, kurie atitinka pasyvių namų durims keliamusreikalavimus. Atskirose staktos profilių kamerose montuojami du lygiagretūs plieniniai profiliai užtikrina standžiųjų dalių šiluminį atskyrimą, padidintas 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir visa tai dar labiau pagerina šilumines durų rėmo ir varčios charakteristikas.

Puikios rėmo ir varčios profilio šilumos izoliacijos savybės ir galimybė stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais dar labiau pakelia energinio efektyvumo rodiklius. Todėl šaltuoju metų laiku „Pietų Megrame“ S 9000 palekiamos-nustumiamos durys tikrai nebus ta vieta, per kurią iš namų išeina šiluma, bet jos atvers lauko vaizdus ir įleis į vidų daugiau saulės šilumos bei šviesos.

Tiek šiluminiams parametrams, tiek šviesos patekimui svarbus yra varčios ir rėmų plotis. S 9000 pakeliamų-nustumiamų durų DESIGN variante įprasta fiksuota varčia pakeičiama siauresniu stiklinimo profiliu. Taip fiksuotos dalies matomas rėmo plotis sumažinamas daugiau kaip 50 procentų. Rezultatas – tiesiog daugiau šviesos ir visiškai nesvarbu, ar durys atidarytos, ar uždarytos. Žemas slenkstis ne tik vizualiai sumažina barjerą tarp lauko ir vidaus, bet ir sudaro puikias galimybes judėti be jokių kliūčių.

S 9000 pakeliamos nustumiamos durys

Modernios, tvirtos, šiltos, sandarios (7A pralaidumo lietui ir 4 pralaidumo orui klasės), lengvai valdomos, su žemu slenksčiu, baltos ir spalvotos pakeliamos-nustumiamos „Pietų Megrame“ S 9000 durys suteiks jaukumo Jūsų namams.

 

STIKLO PAKETAS

Float stiklas stiklo paketams

Stiklas užima didžiausią lango konstrukcijos plotą ir todėl nuo stiklo paketo labai priklauso viso lango svarbūs techniniai rodikliai: šilumos ir garso izoliacija, apsauga nuo vėjo ir lietaus. Jis yra ta lango dalis, per kurią į Jūsų namus patenka šviesa ir saulės spinduliai. Todėl kiekvienu atveju labai svarbu lango stiklinimui parinkti tinkamą stiklo paketą.

Stiklo paketai skiriasi stiklų skaičiumi, panaudoto jame stiklo rūšimi. Stiklai, kurių skaičius stiklo pakete gali būti nuo 2 iki 4 vnt., atskiriami aliuminio arba plastiko rėmeliu, o erdvė tarp stiklų gali būti užpildyta inertinėmis dujomis, taip net keletu kartų pagerinant lango šilumos izoliacines savybes.

Lango stiklo paketo charakteristikos priklauso nuo tarpų tarp stiklų dydžio ir stiklo rūšies. Dviejų stiklų stiklo paketas su selektyviniu stiklu (padengtu labai plonu metalų ir metalų oksidu sluoksniu) yra tinkamas daugiabučių namų langams stiklinti, nes daugiabučiuose namuose patalpos pastoviai ir tolygiai šildomos. Nuosavo namo langams labiau tiktų šilumą saugantys trijų stiklų stiklo paketai. Jeigu daugiabutis ar nuosavas namas yra judrioje miesto gatvėje, rekomenduojame garsą izoliuojančius stiklo paketus. Stiklo paketo garso izoliacija priklauso nuo stiklo storio, tarpo tarp stiklų dydžio ir stiklo rūšies. Garsą izoliuojančio stiklo paketo stiklo storis turėtų būti 16-20 mm, atstumas tarp stiklų turėtų būti 16-20 mm, o taip pat bent vienas stiklas turėtų būti padengtas garsą izoliuojančia plėvele.

„Pietų Megrame“ langams stiklinti naudoja šiuos stiklo paketus:

  • – standartinius,
  • – šilumą saugančius,
  • – su saulės kontrolės danga,
  • – padidinto saugumo,
  • – dekoratyvinius ir struktūrinius stiklo paketus.

Pasitarkite su „Pietų Megrame“ specialistais ir jie tikrai parinks geriausią Jums tinkantį variantą.

 

SPALVOTOS DURYS

Spalvoti PVC profiliai langams ir durims

Langų kaip architektūros elementų estetinės išraiškos pavyzdžių galima rasti kone kiekviename šiuolaikiniame pastate. Projektuotojų dėka jie įgyja ne tik praktinę reikšmę, bet ir suteikia pastatui charakterį, papildo architektūrą, tampa pastato dominantėmis ar išskirtiniais bruožais. Architektūrą papildančiomis, netgi lygiavertėmis priemonėmis yra ne tik langų ir durų forma, sudalinimas, dekoro elementai, bet ir rėmų spalva.

Spalvoti langų ir durų rėmai suteikia pastatui originalumo. Rėmo spalva gali vizualiai padidinti, ar sumažinti lango vaizdą bendrame fasado fone. Pavyzdžiui, tamsi spalva optiškai padidina langą, nes ji dienos metu labiausiai panaši į stiklų spalvą. Balta, šviesiai pilka langų rėmų spalva kaip tik išryškina langą ir optiškai jį sumažina, nes aiškiai skiriasi nuo stiklo spalvos. Šiuo metu yra labai madingi tamsios spalvos langų rėmai ir jie tikrai atrodo prabangiai, tačiau prisibijoma, kad laikui bėgant spalva išbluks. „Pietų Megrame“ langų ir durų rėmus gamina iš baltų, spalvotu akrilu padengtų GEALAN-acrylcolor® ir laminuotų įvairiaspalvėmis ir skirtingų raštų dekoratyvinėmis plėvelėmis.

Spalvoti GEALAN-acrylcolor® langų ir durų rėmai

Spalvoti GEALAN-acrylcolor® langų ir durų rėmai

Šiuo metu yra labai madingi tamsios spalvos langų rėmai ir jie tikrai atrodo prabangiai, tačiau prisibijoma, kad laikui bėgant spalva išbluks. „Pietų Megrame“ siūlo spalvotus langus, kurie gaminami iš unikalių spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių. Šių rėmams naudojamų profilių spalva išgaunama terminio proceso metu, kuomet balto profilio pagrindas su išlydytu spalvotu akrilu suliejamas į vienalytę masę ir ja padengiamas baltas profilio paviršius. Tai reiškia, kad plastikas ne dažomas, spalva išgaunama įliejant ją į medžiagą. Tokie PVC profiliai, lyginat su tradiciniais dažytais profiliais, yra atsparesni, ilgaamžiškesni, ilgus metus nepraranda naujumo įspūdžio, spalvotas sluoksnis nesilupa ir nešerpetoja, neblunka saulėje.

Spalvoti GEALAN-acrylcolor® langų ir durų rėmai

Spalvotų GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų rėmų paviršinis 0,5 mm akrilo sluoksnis yra tvirtesnis, mažiau įkaista ir geriau saugo langus nuo atmosferos poveikių, šių profilių spalva ilgus metus išlieka nepakitusi. Akrilo paviršius yra visiškai lygus, neporėtas, todėl atstumia dulkes ir nešvarumus, jie tiesiog negali įsiskverbti į medžiagos poras, nes jų paprasčiausiai nėra. Tad šie langai lengvai valomi, visada atrodo kaip nauji, jų paviršius nesibraižo (jei transportuojant, montuojant ar darant apdailą atsiranda įbrėžimų, juos nesunkiai galima nupoliruoti), nesisluoksniuoja ir nesilupa. Toks plastikinių profilių padengimo spalva būdas gyvuoja jau virš 40 metų ir tikrai praktiškai įrodė savo išskirtines savybes. Džiaugtis ryškiomis ir giliomis spalvomis, išgautomis GEALAN-acrylcolor® technologija, galima dešimtmečiais, nes spalvos praktiškai neblunka. Išraiškingas to pavyzdys – Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų bordinės spalvos langai, kurie sumontuoti daugiau nei prieš 20 metų.

GEALAN-acrylcolor® dėl atsparumo savybių aktualus tik lango ar išorinėje pusėje, o vidinė pusė gali būti balta arba laminuojama reikiama spalva.

Medžio imitacija laminuoti PVC profiliai

Patrauklios dekoratyvinės plėvelės langams ir durims

Gaminame ir medinių langų ir durų estetika dvelkiančius gaminius. Turime didelį asortimentą dekoratyvinių plėvelių su skirtingais paviršiais: su dažytos ar natūralios medienos paviršiaus faktūra, lygias, matines ir su šiuo metu madingo metalinio paviršiaus imitacija.

Matinės dekoratyvinės plėvelės suteikia plastikiniams langams ir durims ypač kokybišką ir elegantišką vaizdą. Laminuoti lygiomis dekoratyvinėmis plėvelėmis jie atrodo moderniai ir jų paviršių lengva prižiūrėti. Klasikinės medžio raštus imituojančios dekoratyvinės plėvelės ir jų paviršiaus faktūra suteikia plastikiniams langams ir durims natūralios medienos vaizdą bei sujungia teigiamas šiuolaikinių plastikinių gaminių savybes su medinių langų ir durų išvaizda.

Spalvotų „Pietų Megrame“ langų ir durų rėmai gali būti laminuoti vienodomis arba skirtingomis plėvelėmis iš vidaus ir iš išorės, iš lauko padengti ypatingai atspariu saulei ir lauko sąlygoms spalvoto akrilo sluoksniu, o iš vidaus laminuoti plėvele, kurios raštas ir spalva harmoningai įsilies į Jūsų namų interjero vaizdą.

 

DARBŲ GALERIJA

UAB „Pietų Megrame“
https://www.pietumegrame.lt

Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam tai reikalinga?

Kontaktų formos

Internetinėje svetainėje yra galimybė pildyti konsultavimo formas. Jūsų duomenys: vardas, pavardė, el. paštas, gyvenamoji vieta bus naudojami registracijos tikslais arba komunikacijai su jumis. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – jūsų sutikimas.

Slapukai

Kad internetinė svetainė tinkamai veiktų, naudojame slapukus, tai nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje, automatiškai išsaugoma jūsų įrenginyje. Slapukai padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Jie įrašomi tik, jeigu iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenys yra saugūs, juos tvarkome vadovaudamiesi duomenų apsaugos reglamentu, duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų mūsų darbuotojai, turintys prieigą prie duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

– svetainės talpinimo tiekėjai;
– projekto vystymo komanda.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Duomenys, kuriems pareikštas sutikimas arba nesutikimas, nustojame tvarkyti po jūsų sutikimo atšaukimo. Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija saugoma iki 2 metų laikotarpio.

Jūsų teisės

Jeigu jūs registravotės šioje svetainėje ar pildėte įvairias formas bei prenumeravote naujienas, galite reikalauti, kad mes ištrintume visus jūsų asmeninius duomenis. Galite tai padaryti kreipiantis į mus el. paštu info@pietumegrame.lt

Šie reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams (sąskaitos faktūros, sutartys ir pan.).

Papildoma informacija

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Jūsų visi duomenys yra tvarkomi saugiai ir atsakingai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo neteisėto atskleidimo, praradimo, sugadinimo ar pakeitimo, taip pat nuo bet kokios neteisėto tvarkymo.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant jautrius asmens duomenis.

Kokias svetainės apsaugos procedūras mes naudojame

Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas:
– Šifruojami visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys (įsilaužėliai negali jų nuskaityti);
– Patvirtinta svetainės tapatybė (laikomės tikrojo domeno savininko svetainėje, patvirtinto ir sertifikuoto tiekėjo);
– Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas.

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

Apie UAB „Pietų Megrame“ privatumo ir slapukų politiką, esminius pakeitimus informuosime skelbdami pranešimą interneto svetainėje https://www.pietumegrame.lt

UAB Pietų Megrame
https://www.pietumegrame.lt

What personal data do we collect, and why do we need it?

Contact forms

The website can fill out consultation forms. Your data: first name, last name, e-mail mail, and place of residence will be used for registration purposes or to communicate with you. The legal basis for processing this data is your consent.

Cookies

For the website to function properly, we use cookies, which are small text files automatically saved on your device when you visit the website. Cookies help to collect statistical information about website traffic. They are only recorded if you confirm your consent in a pop-up message on the website.

Who we share your data with

Your data is secure, we handle it following the data protection regulation, we keep the data safe, and we require our employees who have access to the data to ensure this.

Your data can be viewed by:

– website hosting providers;
– project development team.

How long we store your data

Data subject to consent or objection will cease to be processed after your withdrawal of consent. Statistical information collected by Google Analytics tools is stored for up to 2 years.

Your rights

If you have registered on this website, filled out various forms, and subscribed to news, you can request that we delete all your personal data. You can do this by contacting us by email at info@pietumegrame.lt

These requirements do not apply to data that are required to be retained by law for administrative, legal, or security purposes (invoices, contracts, etc.).

Additional information

What data protection procedures do we use?

All your data is handled securely and responsibly. When determining personal data processing measures, we implement appropriate data protection technical and organizational measures outlined in legal acts to protect your data from unauthorized disclosure, loss, damage, or alteration from any unauthorized processing.

Personal data security measures are determined, taking into account the risks that arise when handling sensitive personal data.

What website security procedures do we use

The site uses the Letsencrypt.org SSL certificate:
– All data transmitted between the server and the browser are encrypted (hackers cannot read it);
– Verified website identity (we stick to the real domain owner on the website, approved and certified provider);
– Data integrity and originality are ensured.

How do I find out about changes to this policy?

We will inform you about the privacy and cookie policy of UAB "Pietų Megrame", and the essential changes by publishing a notice on the website https://www.pietumegrame.lt