Įsigydami naujus langus ar duris tikitės, kad jie tarnaus Jums ilgus metus. Langai ir durys yra ne tik labai svarbi Jūsų namų eksterjero ir interjero dizainos dalis, bet ir sudėtinga konstrukcija. Jie turi būti ir gražūs, ir šilti, ir patvarūs, jų konstrukcija turi atitikti visus techninius šioms statinio konstrukcijoms keliamus reikalavimus. Todėl labai svarbu, kad pasirinkimas būtų teisingas. Langų gamybos srityje dirbame jau beveik 20 metų, todėl garantuojame, kad mūsų įmonės specialistai profesionaliai patars ir padės teisingai pasirinkti.

Langų ir durų angų matavimas yra pirmoji ir labai svarbi darbo dalis, jis reikalauja statybinių ir techninių žinių. Atlikdami šį darbą patys rizikuojate padaryti klaidų, ko pasekoje gali kilti didelių problemų juos montuojant. Įsivaizduokite, kad Jūs pamatuojate angas taip, kaip suprantate, mes pagaminame langus ir pasirodo, kad jie yra per maži. Tokiu atveju montuojant reikės sunaudoti dau daugiau ir montavimo medžiagų, be to gali nukentėti ir šiluminės bei statikos chrakteristikos. O jeigu pagaminti langai bus per dideli, tai reikės dar ir padidinti jiems skirtas angas, padidės ir angokraščių apdailos darbų apimtis. Labai svarbu teisingai įvertinti ir varstomų dalių statikos apkrovų parametrus, nes priešingu atveju greičiau nusidevės varstymo mechanizmai, o tai ne tik papildomi rūpesčiai, bet ir papildomos išlaidos.

Rekomenduojame pasikviesti mūsų specialistą, kuris pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius ne tik profesionaliai parinks geriausiai rėmams ir varčioms tinkančią profilių sistemą, Jūsų poreikius atitinkantį stiklo paketą, pasiūlys konstrukcijų varstymo būdus, bet ir teisingai pamatuos.

Atlikę langų matavimą ir parinkę geriausią techninį sprendimą paruošime Jums pasiūlymo projektą.