Anksčiau buvo įprasta dažniau matyti tik baltus plastikinius langus. Šiandien architektai jau drąsiai žaidžia ir plastikinių langų bei durų spalvomis, kurių pasirinkimas yra tikrai didelis ir įvairus pagal savo prigimtį. Jau galima drąsiai rinktis ne medinius langus ir duris, nes plastikiniai taip pat gali būti spalvoti ir ne tik derėti prie fasado ar stogo spalvos, o ir būti atskiru išskirtinio Jūsų namų eksterjero ar interjeo akcentu. Galimybė pasirinkti plastikinių langų ir durų spalvą neriboja architektų ir leidžia įgyvendinti įvairius šiuolaikinės architektūros projektus. Atspalvių įvairovė tenkina pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos iki prašmatnaus sidabro.

"Pietų Megrame" spalvotus langus gamina iš unikliu būdu pagamintų spalvotų GEALAN ACRYLCOLOR profilių. Jau daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus Vokietijos bendrovė GEALAN pradėjo gaminti unikalius spalvotus profilius plastikiniams langams ir durims. Išanalizavus įvairias spalvotų PVC profilių gamybos technologijas - lakavimą, laminavimą ir koekstruziją - buvo pasirinktas koekstruzijos būdas, kai ant balto PVC profilio užlydomas plonas spalvotos dangos – akrilo (PMMA) -sluoksnis. Galima pasirinkti bet kurią Jums patinkančią spalvą tiek iš standartinės, tiek ir iš nestandartinės spalvų paletės.

Mėgstantiems natūralumą siūlome medienos imitacijos plėvele, arba spalvota plėvele su medžio faktūros raštais laminuotų GEALAN profilių.

Todėl renkantis raštą ir spalvą reikėtų kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką, kuris supažindins Jus su turimomis raštų ir spalvų paletėmis.

 

Acrylcolor

Spalvoti "Pietų Megrame" langai pagaminti iš uniklalių GEALAN ARYLCOLOR profilių formuoja unikalų statinių įvaizdį. Spalvoti ACRYLCOLOR langai leidžia įgyvendinti net neįprasto dizaino projektus ir atsižvelgti į regionines architektūros ypatybes. Atspalvių paletė atitinka pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos iki prašmatnaus sidabro. Aukštas ACRYLCOLOR kokybės standartas patvirtintas RAL atitikimo ženklu. Spalvoti GEALAN ACRYLCOLOR profiliai gaminami pagal specialią koekstruzijos technologiją, gamybos procese baltą PVC pagrindą sulydant su spalvoto akrilo sluoksniu. Išorinė spalvota akrilinė danga atspari mechaniniams pažeidimams ir negatyviam atmosferos poveikiui. Šilkinė neblizgi danga yra neporėta, todėl ant jos nesirenka dulkės ir purvas, ji nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. ACRYLCOLOR langai neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

 

 

Kas tai yra ACRYLCOLOR profiliai?

Koekstruzijos metu ant PVC profilio paviršiaus užlydomas spalvotas akrilo sluoksnis. PVC pagrindas suvirinamas su spalvoto akrilo sluoksniu į vienalytę masę. Dengiantis PVC profilį akrilas yra atsparus neigimam atmosferos poveikiui. Lygus, neporėtas akrilu padengto profilio paviršius mažiau tepasi, jį lengva prižiūrėti. Spalvotu akrilu padengti langų profiliai neblunka saulėje.

Koekstruzijos technologija

Spalvoti GEALAN ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu. Terminio proceso metu įkaitinus metalą balto profilio pagrindas su išlydytu akrilu suliejamas į vienalytę masę. Spalvotas akrilo sluoksnis dengiamas ant balto profilio paviršiaus. Tokiu būdu iš koekstruderio tūtos ištraukiamas jau dvispalvis ACRYLCOLOR profilis.

  Koekstruzijos proceso eiga
 1. Balto išlydyto PVC masė paduodama į pagrindinį ekstruderį
 2. Iš koekstruderio paduodama išlydyto spalvoto akrilo masė
 3. Du komponentai neatskiriamai sulydomi į vienalytę masę
 4. Akrilo paviršius poliruojamas, gaunamas lygus ir neporėtas paviršius

ACRYLCOLOR privalumai

Išorinis akrilo sluoksnis yra dvigubai tvirtesnis ir atsparesnis už PVC. Todėl spalvotu akrilu padengti langai yra atsparesni klimato pokyčiams, saulės spinduliams. Kietas akrilo paviršius sunkiai braižosi. Jis yra lygus ir neporėtas, o todėl mažiau tepasi ir yra lengvai plaunamas, naudojant įprastas buityje valymo priemones. Akrilas yra sulydomas su PVC pagrindu į vienalytę masę, todėl akrilo sluoksnis nenusilups, neskilinės. Akrilu dengtų langų ir durų nereikia dažyti.

ACRYLCOLOR ilgaamžiškumas

Jau daugiau kaip 30 metų GEALAN gamina spalvotus profilius plastikiniams langams naudodama unikalią koekstruzijos technologiją. ACRYLCOLOR profilių spalva neblunka ir išsilaiko nepakitusi ilgus dešimtmečius. Acrylcolor profiliai tenkina aukščiausius kokybės, funkcionalumo ir dizaino reikalavimus.

Ypatinga paviršiaus struktūra

ACRYLCOLOR sluoksnis poliruojamas ir to dėka išgaunamas lygus neporėtas paviršius, ant kurio nesirenka dulkės ir purvas. Akrilo danga nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. Jie neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

 

Nesibraižo

Tvirtas spalvoto akrilo paviršius sunkiai braižosi, todėl ACRYLCOLOR langus galima priskirti prie tvirtųjų statybos elementų. 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra didesnis už bet kurių dažų ar lako sluoksnio storį.

Nesisluoksniuoja

PVC pagrindas suvirinamas su spalvoto akrilo sluoksniu į vienalytę masę. Danga nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Spalvos patvarumas

Akrilas yra ypatingai patvari ir lengva medžiaga. Iš jos gaminami automobilių žibintai, o tai yra puikus šios medžiagos patvarumo ir atsparumo įrodymas.

Užpakaliniai automobilių žibintai – puikus akrilo atsparumo atšiauriems klimato veiksniams įrodymas.

Ypatingas atsparumas neigiamam išorės poveikiui

Iš lauko langus veikia skirtingos oro sąlygos. Jie turi atlaikyti ir šaltį, ir karštį. Spalvotas ir baltas lango paviršius turi būti atsparus saulės spinduliams. Todėl spalvotiems profiliams gaminti mes pasirinkome puikiai atlaikantį įvairias oro sąlygas akrilą. Jo atsparumą neigiamam išorės poveikiui įrodo ilgametis šios medžiagos naudojimas automobilių žibintams gaminti. Spalvotu akrilu padengti langų ir durų profiliai yra atsparūs nuolat besikeičiančioms oro sąlygoms, jie neblunka saulėje. Tokie langai ir durys išlieka nepakitę ilgus dešimtmečius. ACRYLCOLOR langai tinka ir labai atšiauraus klimato zonose.

  Didelė atspindėjimo galimybė
 1. Akrilo sluoksnis
 2. PVC pagrindas
 3. Atspindėti spinduliai
 4. Sugerti spinduliai

Akrilo sluoksnis praleidžia saulės spindulius, todėl pagrindinis baltas profilis atspindi didžiąją saulės spindulių, prasiskverbiančių pro akrilo sluoksnį, dalį. Tokiu būdu spalvotas profilis kaista panašiai kaip ir baltas.

 • Lengva priežiūra
 • ACRYLCOLOR langų paviršius yra lygus ir neporėtas. Toks paviršius sunkiai tepasi, ant jo nesikaupia dulkės ACRYLCOLOR langus iš ties lengva prižiūrėti.

 • Galima poliruoti
 • Atsiradusius įbrėžimus galima pašalinti poliruojant pažeistą paviršių.

  Renkantis raštą ir spalvą reikėtų kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką, kuris supažindins Jus su turimomis raštų ir spalvų paletėmis.

   

  end faq